Nie jesteś zalogowany na forum.
Runda trwa do niedzieli 22.01 do godziny 20-tej.
Gkm Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 47-43
2015-02-21
GRUDZIĄDZ 47
1. Artiom Laguta............. 3 1* E 2 3 - 9+1
2. Krzysztof Buczkowski...... 1 2 2 1 2* - 8+1
3. Rafał Okoniewski.......... 3 1 1 3 2 - 10
4. Jakub Jamróg.............. 1 3 1* - - - 5+1
5. Martin Vaculik............ 1 2 2 3 3 1* 12+1
6. Mateusz Burzyński......... 0 0 - - - - 0
7. Max Fricke................ 1 1* 0 1 - - 3+1
BYDGOSZCZ 43
1. Szymon Woźniak............ 2 0 1 2 1 - 6
2. Marcin Jędrzejewski....... 0 2 3 0 0 - 5
3. Robert Miśkowiak.......... 2 3 1 2 3 - 11
4. Patrick Hougaard.......... 0 F - - - - 0 (I)
5. Grzegorz Zengota.......... 3 0 2 3 0 - 8
6. Bartosz Bietracki......... 2* 2* 0 - - - 4+2
7. Aleksandr Loktaev......... 3 3 3 0 0 - 9
No. Results GR BY GR BY
1: Aleksandr Loktaev, Bartosz Bietracki, Max Fricke, Mateusz Burzyński........... 1 5 1 5
2: Artiom Laguta, Szymon Woźniak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Jędrzejewski...... 4 2 5 7
3: Rafał Okoniewski, Robert Miśkowiak, Jakub Jamróg, Patrick Hougaard............ 4 2 9 9
4: Grzegorz Zengota, Bartosz Bietracki, Martin Vaculik, Mateusz Burzyński........ 1 5 10 14
5: Jakub Jamróg, Marcin Jędrzejewski, Rafał Okoniewski, Szymon Woźniak........... 4 2 14 16
6: Robert Miśkowiak, Martin Vaculik, Max Fricke, Patrick Hougaard (F)............ 3 3 17 19
7: Aleksandr Loktaev, Krzysztof Buczkowski, Artiom Laguta, Grzegorz Zengota...... 3 3 20 22
8: Marcin Jędrzejewski, Martin Vaculik, Szymon Woźniak, Max Fricke............... 2 4 22 26
9: Aleksandr Loktaev, Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Artiom Laguta (E).. 2 4 24 30
10: Martin Vaculik, Grzegorz Zengota, Rafał Okoniewski, Aleksandr Loktaev......... 4 2 28 32
11: Martin Vaculik, Robert Miśkowiak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Jędrzejewski... 4 2 32 34
12: Rafał Okoniewski, Szymon Woźniak, Max Fricke, Bartosz Bietracki............... 4 2 36 36
13: Grzegorz Zengota, Artiom Laguta, Jakub Jamróg, Aleksandr Loktaev.............. 3 3 39 39
14: Artiom Laguta, Krzysztof Buczkowski, Szymon Woźniak, Marcin Jędrzejewski...... 5 1 44 40
15: Robert Miśkowiak, Rafał Okoniewski, Martin Vaculik, Grzegorz Zengota.......... 3 3 47 43
sedzia: inq
Ks Toruń - Włókniarz Częstochowa 52-37
2015-02-22
KS TORUŃ 52
1. J.Doyle................... X 3 2* - - - 5+1
2. M.Kuciapa................. 2 1 3 1* 0 - 7+1
3. P.Przedpełski............. 2 1* 2* 3 1 - 9+2
4. A.Miedziński.............. 1* 2 3 2 1 - 9+1
5. G.Laguta.................. 1* 3 3 2 3 - 12+1
6. O.Fajfer.................. 3 2 1 1 1 - 8
7. W.Kułakow................. 2* 0 - - - - 2+1
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 37
1. T.Gollob.................. 3 0 0 1 2 2* 8+1
2. Ch.Holder................. R 3 2 3 2 - 10
3. P.Świderski............... 0 0 0 - - - 0
4. M.Staszewski.............. 3 2 Fx 1 3 - 9
5. G.Walasek................. 3 2 1 3 0 - 9
6. E.Koza.................... 1 0 0 0 0 - 1
7. O.Polis................... 0 - - - - - 0
No. Results KS WŁ KS WŁ
1: O.Fajfer, W.Kułakow, E.Koza, O.Polis.................... 5 1 5 1
2: T.Gollob, M.Kuciapa, J.Doyle (X), Ch.Holder (R)......... 2 3 7 4
3: M.Staszewski, P.Przedpełski, A.Miedziński, P.Świderski.. 3 3 10 7
4: G.Walasek, O.Fajfer, G.Laguta, E.Koza................... 3 3 13 10
5: Ch.Holder, A.Miedziński, P.Przedpełski, T.Gollob........ 3 3 16 13
6: G.Laguta, M.Staszewski, O.Fajfer, P.Świderski........... 4 2 20 15
7: J.Doyle, G.Walasek, M.Kuciapa, E.Koza................... 4 2 24 17
8: G.Laguta, Ch.Holder, O.Fajfer, T.Gollob................. 4 2 28 19
9: M.Kuciapa, J.Doyle, T.Gollob, M.Staszewski (Fx)......... 5 1 33 20
10: A.Miedziński, P.Przedpełski, G.Walasek, E.Koza.......... 5 1 38 21
11: Ch.Holder, G.Laguta, M.Kuciapa, P.Świderski............. 3 3 41 24
12: P.Przedpełski, T.Gollob, O.Fajfer, E.Koza............... 4 2 45 26
13: G.Walasek, A.Miedziński, M.Staszewski, W.Kułakow........ 2 4 47 30
14: M.Staszewski, T.Gollob, A.Miedziński, M.Kuciapa......... 1 5 48 35
15: G.Laguta, Ch.Holder, P.Przedpełski, G.Walasek........... 4 2 52 37
sedzia: sebas
Stal Gorzów - Polonia Piła 53-37
2015-02-19
GORZÓW 53
1. Krzysztof Kasprzak........ 2 3 3 3 - - 11
2. Daniel Jeleniewski........ 1* 1 2* 2* 1 - 7+3
3. Niels Kristian Iversen.... 1 3 3 3 - - 10
4. Matej Zagar............... 3 0 2 - - - 5
5. Darcy Ward................ 3 3 0 3 - - 9
6. Oskar Bober............... 2* Fx 0 1 0 - 3+1
7. Adrian Cyfer.............. 3 2 1 1* 1 - 8+1
PIŁA 37
1. Emil Pulczyński........... 3 1* 3 1 2 2* 12+2
2. Rasmus Jensen............. 0 1 0 - - - 1
3. Maciej Fajfer............. 0 1* X - - - 1+1 (I)
4. Daniel King............... 2 2 1 0 0 2 7
5. Piotr Świst............... 2 2 2 2 3 3 14
6. Paweł Parys............... F 1* 0 0 - - 1+1
7. Ziga Kovacić.............. 1 0 - - - - 1
No. Results GO PI GO PI
1: Adrian Cyfer, Oskar Bober, Ziga Kovacić, Paweł Parys (F)................ 5 1 5 1
2: Emil Pulczyński, Krzysztof Kasprzak, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen.. 3 3 8 4
3: Matej Zagar, Daniel King, Niels Kristian Iversen, Maciej Fajfer......... 4 2 12 6
4: Darcy Ward, Piotr Świst, Paweł Parys, Oskar Bober (Fx).................. 3 3 15 9
5: Niels Kristian Iversen, Piotr Świst, Emil Pulczyński, Matej Zagar....... 3 3 18 12
6: Darcy Ward, Daniel King, Maciej Fajfer, Oskar Bober..................... 3 3 21 15
7: Krzysztof Kasprzak, Piotr Świst, Daniel Jeleniewski, Paweł Parys........ 4 2 25 17
8: Emil Pulczyński, Adrian Cyfer, Daniel King, Darcy Ward.................. 2 4 27 21
9: Krzysztof Kasprzak, Daniel Jeleniewski, Emil Pulczyński, Daniel King.... 5 1 32 22
10: Niels Kristian Iversen, Piotr Świst, Adrian Cyfer, Paweł Parys.......... 4 2 36 24
11: Darcy Ward, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen, Maciej Fajfer (X)........ 5 1 41 25
12: Niels Kristian Iversen, Emil Pulczyński, Oskar Bober, Ziga Kovacić...... 4 2 45 27
13: Piotr Świst, Matej Zagar, Adrian Cyfer, Daniel King..................... 3 3 48 30
14: Krzysztof Kasprzak, Daniel King, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen...... 4 2 52 32
15: Piotr Świst, Emil Pulczyński, Adrian Cyfer, Oskar Bober................. 1 5 53 37
Sędzia: inq
Unia Leszno - Sparta Wrocław 45-45
2015-02-18
UNIA LESZNO 45
1. Nicki Pedersen............ 0 3 2 2 0 0 7
2. Tobiasz Musielak.......... 1 1* 0 1* - - 3+2
3. Leon Madsen............... Rider replacement
4. Przemysław Pawlicki....... 1* 2* 3 3 3 2 14+2
5. Emil Sajfutdniov.......... 2 1* 3 2* 2 0 10+2
6. Marcin Nowak.............. 1 0 0 0 - - 1
7. Piotr Pawlicki............ 3 2 2 3 - - 10
WTS WROCLAW 45
1. Tai Woffinden............. 2* R 1* 2 1* - 6+3
2. Michael Jepsen Jensen..... 3 1 2 0 2 - 8
3. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 3 3 - 15
4. Tomasz Jędrzejak.......... 0 0 1 1* - - 2+1
5. Maciej Janowski........... 3 3 1 2 1 - 10
6. Maksym Drabik............. 2 1 0 - - - 3
7. Adrian Gała............... 0 0 1* - - - 1+1
No. Results UN WT UN WT
1: Piotr Pawlicki, Maksym Drabik, Marcin Nowak, Adrian Gała....................... 4 2 4 2
2: Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Tobiasz Musielak, Nicki Pedersen......... 1 5 5 7
3: Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Tomasz Jędrzejak........ 3 3 8 10
4: Maciej Janowski, Emil Sajfutdniov, Maksym Drabik, Marcin Nowak................. 2 4 10 14
5: Nicki Pedersen, Przemysław Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden (R).. 5 1 15 15
6: Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Emil Sajfutdniov, Tomasz Jędrzejak........... 3 3 18 18
7: Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Tobiasz Musielak, Maksym Drabik............... 3 3 21 21
8: Emil Sajfutdniov, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Marcin Nowak........... 3 3 24 24
9: Janusz Kołodziej, Nicki Pedersen, Tomasz Jędrzejak, Tobiasz Musielak........... 2 4 26 28
10: Przemysław Pawlicki, Emil Sajfutdniov, Maciej Janowski, Adrian Gała............ 5 1 31 29
11: Janusz Kołodziej, Emil Sajfutdniov, Tobiasz Musielak, Michael Jepsen Jensen.... 3 3 34 32
12: Przemysław Pawlicki, Tai Woffinden, Adrian Gała, Marcin Nowak.................. 3 3 37 35
13: Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Tomasz Jędrzejak, Nicki Pedersen......... 3 3 40 38
14: Piotr Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Nicki Pedersen........... 3 3 43 41
15: Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Emil Sajfutdniov....... 2 4 45 45
sedzia : MrStaLLonE71
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 51-39
2015-02-22
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 51
1. J.Hampel.................. 3 2 3 3 2 - 13
2. A.Zgardziński............. 2* 0 1 - - - 3+1
3. P.Dudek................... 3 3 1* 2 3 - 12+1
4. A.Jonsson................. 1 0 2 0 - - 3
5. P.Protasiewicz............ 3 1* 2* 3 F - 9+2
6. A.Strzelec................ R 2* 3 2* - - 7+2
7. K.Pieszczek............... 2 2 0 0 - - 4
STAL RZESZÓW 39
1. K.Larsen.................. N2 2 1 3 1 - 7
2. R.Holta................... 1 1* 2 - - - 4+1
3. K.Gomólski................ 0 3 2 F 1 - 6
4. P.Kildemand............... 2 0 1* 1* 0 - 4+2
5. G.Hancock................. 0 3 0 3 2 3 11
6. A.Czaja................... 1 1 - - - - 2
7. W.Tarasienko.............. 3 1 0 1 - - 5
No. Results FA ST FA ST
1: W.Tarasienko, K.Pieszczek, A.Czaja, A.Strzelec (R)...... 2 4 2 4
2: J.Hampel, A.Zgardziński, R.Holta, K.Larsen (N2)......... 5 1 7 5
3: P.Dudek, P.Kildemand, A.Jonsson, K.Gomólski............. 4 2 11 7
4: P.Protasiewicz, A.Strzelec, A.Czaja, G.Hancock.......... 5 1 16 8
5: P.Dudek, K.Larsen, R.Holta, A.Jonsson................... 3 3 19 11
6: K.Gomólski, K.Pieszczek, P.Protasiewicz, P.Kildemand.... 3 3 22 14
7: G.Hancock, J.Hampel, W.Tarasienko, K.Pieszczek.......... 2 4 24 18
8: A.Strzelec, P.Protasiewicz, K.Larsen, G.Hancock......... 5 1 29 19
9: J.Hampel, K.Gomólski, P.Kildemand, A.Zgardziński........ 3 3 32 22
10: G.Hancock, A.Jonsson, P.Dudek, W.Tarasienko............. 3 3 35 25
11: P.Protasiewicz, R.Holta, A.Zgardziński, K.Gomólski (F).. 4 2 39 27
12: K.Larsen, P.Dudek, W.Tarasienko, K.Pieszczek............ 2 4 41 31
13: J.Hampel, G.Hancock, P.Kildemand, A.Jonsson............. 3 3 44 34
14: P.Dudek, A.Strzelec, K.Gomólski, P.Kildemand............ 5 1 49 35
15: G.Hancock, J.Hampel, K.Larsen, P.Protasiewicz (F)....... 2 4 51 39
sedzia:sebas
kontuzje:
Bartosz Zmarzlik Gorzów - kontuzja do końca III rundy
Leon Madsen Piła - kontuzja do końca III rundy
Kamil Pulczyński Zielona Góra - kontuzja do końca III rundy
Offline
2015-02-18
UNIA LESZNO 45
1. Nicki Pedersen............ 0 3 2 2 0 0 7
2. Tobiasz Musielak.......... 1 1* 0 1* - - 3+2
3. Leon Madsen............... Rider replacement
4. Przemysław Pawlicki....... 1* 2* 3 3 3 2 14+2
5. Emil Sajfutdniov.......... 2 1* 3 2* 2 0 10+2
6. Marcin Nowak.............. 1 0 0 0 - - 1
7. Piotr Pawlicki............ 3 2 2 3 - - 10
WTS WROCLAW 45
1. Tai Woffinden............. 2* R 1* 2 1* - 6+3
2. Michael Jepsen Jensen..... 3 1 2 0 2 - 8
3. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 3 3 - 15
4. Tomasz Jędrzejak.......... 0 0 1 1* - - 2+1
5. Maciej Janowski........... 3 3 1 2 1 - 10
6. Maksym Drabik............. 2 1 0 - - - 3
7. Adrian Gała............... 0 0 1* - - - 1+1
No. Results UN WT UN WT
1: Piotr Pawlicki, Maksym Drabik, Marcin Nowak, Adrian Gała....................... 4 2 4 2
2: Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Tobiasz Musielak, Nicki Pedersen......... 1 5 5 7
3: Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Tomasz Jędrzejak........ 3 3 8 10
4: Maciej Janowski, Emil Sajfutdniov, Maksym Drabik, Marcin Nowak................. 2 4 10 14
5: Nicki Pedersen, Przemysław Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden (R).. 5 1 15 15
6: Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Emil Sajfutdniov, Tomasz Jędrzejak........... 3 3 18 18
7: Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Tobiasz Musielak, Maksym Drabik............... 3 3 21 21
8: Emil Sajfutdniov, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Marcin Nowak........... 3 3 24 24
9: Janusz Kołodziej, Nicki Pedersen, Tomasz Jędrzejak, Tobiasz Musielak........... 2 4 26 28
10: Przemysław Pawlicki, Emil Sajfutdniov, Maciej Janowski, Adrian Gała............ 5 1 31 29
11: Janusz Kołodziej, Emil Sajfutdniov, Tobiasz Musielak, Michael Jepsen Jensen.... 3 3 34 32
12: Przemysław Pawlicki, Tai Woffinden, Adrian Gała, Marcin Nowak.................. 3 3 37 35
13: Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Tomasz Jędrzejak, Nicki Pedersen......... 3 3 40 38
14: Piotr Pawlicki, Michael Jepsen Jensen, Tai Woffinden, Nicki Pedersen........... 3 3 43 41
15: Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Emil Sajfutdniov....... 2 4 45 45
sedzia : MrStaLLonE71
Ostatnio edytowany przez MrStaLLonE71 (2015-02-18 22:00:01)
Offline
2015-02-19
GORZÓW 53
1. Krzysztof Kasprzak........ 2 3 3 3 - - 11
2. Daniel Jeleniewski........ 1* 1 2* 2* 1 - 7+3
3. Niels Kristian Iversen.... 1 3 3 3 - - 10
4. Matej Zagar............... 3 0 2 - - - 5
5. Darcy Ward................ 3 3 0 3 - - 9
6. Oskar Bober............... 2* Fx 0 1 0 - 3+1
7. Adrian Cyfer.............. 3 2 1 1* 1 - 8+1
PIŁA 37
1. Emil Pulczyński........... 3 1* 3 1 2 2* 12+2
2. Rasmus Jensen............. 0 1 0 - - - 1
3. Maciej Fajfer............. 0 1* X - - - 1+1 (I)
4. Daniel King............... 2 2 1 0 0 2 7
5. Piotr Świst............... 2 2 2 2 3 3 14
6. Paweł Parys............... F 1* 0 0 - - 1+1
7. Ziga Kovacić.............. 1 0 - - - - 1
No. Results GO PI GO PI
1: Adrian Cyfer, Oskar Bober, Ziga Kovacić, Paweł Parys (F)................ 5 1 5 1
2: Emil Pulczyński, Krzysztof Kasprzak, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen.. 3 3 8 4
3: Matej Zagar, Daniel King, Niels Kristian Iversen, Maciej Fajfer......... 4 2 12 6
4: Darcy Ward, Piotr Świst, Paweł Parys, Oskar Bober (Fx).................. 3 3 15 9
5: Niels Kristian Iversen, Piotr Świst, Emil Pulczyński, Matej Zagar....... 3 3 18 12
6: Darcy Ward, Daniel King, Maciej Fajfer, Oskar Bober..................... 3 3 21 15
7: Krzysztof Kasprzak, Piotr Świst, Daniel Jeleniewski, Paweł Parys........ 4 2 25 17
8: Emil Pulczyński, Adrian Cyfer, Daniel King, Darcy Ward.................. 2 4 27 21
9: Krzysztof Kasprzak, Daniel Jeleniewski, Emil Pulczyński, Daniel King.... 5 1 32 22
10: Niels Kristian Iversen, Piotr Świst, Adrian Cyfer, Paweł Parys.......... 4 2 36 24
11: Darcy Ward, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen, Maciej Fajfer (X)........ 5 1 41 25
12: Niels Kristian Iversen, Emil Pulczyński, Oskar Bober, Ziga Kovacić...... 4 2 45 27
13: Piotr Świst, Matej Zagar, Adrian Cyfer, Daniel King..................... 3 3 48 30
14: Krzysztof Kasprzak, Daniel King, Daniel Jeleniewski, Rasmus Jensen...... 4 2 52 32
15: Piotr Świst, Emil Pulczyński, Adrian Cyfer, Oskar Bober................. 1 5 53 37
Sędzia: inq
Offline
ze tak sie zapytam czemu w 15 biegu jechali juniorzy jak w 15 maja jechac sami najlepsi zawodnicy meczu ??
Offline
Bo tak chciał manager? Przypominam o istnieniu instytucji zmiany zwykłej!!!
Offline
2015-02-21
GRUDZIĄDZ 47
1. Artiom Laguta............. 3 1* E 2 3 - 9+1
2. Krzysztof Buczkowski...... 1 2 2 1 2* - 8+1
3. Rafał Okoniewski.......... 3 1 1 3 2 - 10
4. Jakub Jamróg.............. 1 3 1* - - - 5+1
5. Martin Vaculik............ 1 2 2 3 3 1* 12+1
6. Mateusz Burzyński......... 0 0 - - - - 0
7. Max Fricke................ 1 1* 0 1 - - 3+1
BYDGOSZCZ 43
1. Szymon Woźniak............ 2 0 1 2 1 - 6
2. Marcin Jędrzejewski....... 0 2 3 0 0 - 5
3. Robert Miśkowiak.......... 2 3 1 2 3 - 11
4. Patrick Hougaard.......... 0 F - - - - 0 (I)
5. Grzegorz Zengota.......... 3 0 2 3 0 - 8
6. Bartosz Bietracki......... 2* 2* 0 - - - 4+2
7. Aleksandr Loktaev......... 3 3 3 0 0 - 9
No. Results GR BY GR BY
1: Aleksandr Loktaev, Bartosz Bietracki, Max Fricke, Mateusz Burzyński........... 1 5 1 5
2: Artiom Laguta, Szymon Woźniak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Jędrzejewski...... 4 2 5 7
3: Rafał Okoniewski, Robert Miśkowiak, Jakub Jamróg, Patrick Hougaard............ 4 2 9 9
4: Grzegorz Zengota, Bartosz Bietracki, Martin Vaculik, Mateusz Burzyński........ 1 5 10 14
5: Jakub Jamróg, Marcin Jędrzejewski, Rafał Okoniewski, Szymon Woźniak........... 4 2 14 16
6: Robert Miśkowiak, Martin Vaculik, Max Fricke, Patrick Hougaard (F)............ 3 3 17 19
7: Aleksandr Loktaev, Krzysztof Buczkowski, Artiom Laguta, Grzegorz Zengota...... 3 3 20 22
8: Marcin Jędrzejewski, Martin Vaculik, Szymon Woźniak, Max Fricke............... 2 4 22 26
9: Aleksandr Loktaev, Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Artiom Laguta (E).. 2 4 24 30
10: Martin Vaculik, Grzegorz Zengota, Rafał Okoniewski, Aleksandr Loktaev......... 4 2 28 32
11: Martin Vaculik, Robert Miśkowiak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Jędrzejewski... 4 2 32 34
12: Rafał Okoniewski, Szymon Woźniak, Max Fricke, Bartosz Bietracki............... 4 2 36 36
13: Grzegorz Zengota, Artiom Laguta, Jakub Jamróg, Aleksandr Loktaev.............. 3 3 39 39
14: Artiom Laguta, Krzysztof Buczkowski, Szymon Woźniak, Marcin Jędrzejewski...... 5 1 44 40
15: Robert Miśkowiak, Rafał Okoniewski, Martin Vaculik, Grzegorz Zengota.......... 3 3 47 43
Offline